Czy sushi jest tak zdrowe jak myślisz? Odkryjemy wszystkie jego tajemnice!
 

Jesteśmy przekonani, że uważają Państwo, iż sushi to rodzaj jedzenia, które jest równie zdrowe, co godne polecenia. Świeże ryby mają bardzo korzystne właściwości zdrowotne i ich spożywanie nie może być negatywne, z wyjątkiem przypadków alergii. Ponadto, małe ilości ułatwiają utrzymanie formy i cieszenie się przyjemnym smakiem.

Co byś pomyślał, gdybyśmy powiedzieli Ci, że jego regularne spożywanie może zmienić Twój stan zdrowia? Chcesz wiedzieć, dlaczego sushi nie jest typem potrawy, którą można jeść tak często, jak Ci się wydaje? Poznaj odpowiedzi na te pytania.
 

Dlaczego sushi nie jest zdrową żywnością?

Głównie z powodu jego westernizacji. Podobnie jak meksykańskie czy indyjskie jedzenie, sushi padło ofiarą naszych upodobań, stając się substytutem tego, czym jest naprawdę.

Czy kiedykolwiek spotkaliście się z daniem sushi składającym się wyłącznie z surowej ryby? Prawdopodobnie nie. Powodem tego jest nic innego jak różne dodatki stosowane w celu nadania rybie konsystencji. Należy pamiętać, że:¿El sushi es tan sano como crees? ¡Descubrimos todos sus secretos!

Nunca sospechó que estaba arriesgando su vida al rescatar a un cachorro abandonado